PROFIL

Jsme ZOOT. Módní nadšenci, pionýři retailu a technologičtí inovátoři.

Vznikli jsme se v Praze a kromě Česka se soustředíme na další země Střední a Východní Evropy (pro začátek na Slovensko a Rumunsko).

Věříme, že jsme rozluštili tajemství, jak dělat módu jinak. ZOOT totiž razí unikátní omni-channel koncept, který spojuje to nejlepší z online a offline světa do jednoho rychle rostoucího lovebrandu. Abychom to upřesnili – nejrychleji rostoucího retail brandu v ČR (podle Inc Magazine).

V hlavě nám neleží jen technologické inovace, ale především naši milovaní zákazníci. Okolo nich se točí všechno, co děláme. Díky tomu je náš index zákaznické spokojenosti jeden z nejvyšších na světě.

 

1_cz

2_cz

 

Módní geekové.

 

V srdci ZOOTu stojí tým zkušených nákupčích, kteří se starají o více než 300 značek z celého světa. Nabízíme módu a home design pro muže, ženy i děti. Cenové hladiny pokrývají spektrum od střední třídy až po prémiové kousky.

 

Naší posedlostí jsou data i móda zároveň, a díky tomu jsme vytvořili čtyři privátní značky. Alchymi, OJJU, ZOOT Originál a ZOOT Lokál. Všechny navrhujeme u nás a necháváme vyrábět v evropských továrnách.

 

Klíč k srdci zákazníka? Omni-channel koncept, data a láska.

 

Náš marketing pohánějí data. S jejich pomocí vybírá z více než 250 tisíc kousků, které máme na skladě, a personalizuje je našim zákazníkům. Ti si díky unikátnímu omni-channel konceptu vše objednají online a vybrané kousky dorazí na Výdejnu radosti, kde si je vyzkouší, a co jim nepadne (na tělo nebo do oka), to tam nechají.

 

Rychle rostoucí síť Výdejen radosti nám umožňuje levnější a rychlejší distribuci než mají klasické fashion e-shopy. Více než 60 % kousků je odesláno, vyzkoušeno a zakoupeno či vráceno během 24 hodin. V Praze doručujeme za 2,7 hodiny za zlomek standardní ceny.

 

Co je nejlepší na síti Výdejen? Úsměv!

 

Fyzické přebírání zboží nám umožňuje setkání tváří v tvář. Zákazníkům ochotně dáme stylistickou radu, sdílíme s nimi naše nadšení pro nejčerstvější trendy a vyslechneme je. Protože zpětná vazba je nakonec to nejdůležitější.

 

Seznamte se se ZOOTem, technologicky inovativním lovebrandem, který je možné opravdu zažít.

 

  1. Vyberte si z více než 300 značek
  2. Objednejte více velikostí nebo stylů bez platby předem
  3. Vše si vyzkoušejte na Výdejně radosti
  4. Kupujte jen to, co si zamilujete

Zvideo