O ZOOTu

ZpětProfil ZOOTu

Klíč k srdci zákazníka? Omni-channel koncept, data a láska.

Vznikli jsme v Praze a kromě Česka se soustředíme na další země Střední a Východní Evropy (pro začátek na Slovensko a Rumunsko). Věříme, že jsme rozluštili tajemství, jak dělat módu jinak. ZOOT totiž razí unikátní omni-channel koncept, který spojuje to nejlepší z online a offline světa do jednoho rychle rostoucího lovebrandu. Abychom to upřesnili – nejrychleji rostoucího retail brandu v ČR (podle Inc. Magazine). V hlavě nám neleží jen technologické inovace, ale především naši zákazníci. Okolo nich se točí všechno, co děláme. Díky tomu je náš index zákaznické spokojenosti jeden z nejvyšších na světě.

1.
VYBERTE SI Z VÍC NEŽ
300 ZNAČEK
2.
OBJEDNEJTE SI VÍC VELIKOSTÍ
A TYPŮ BEZ PLACENÍ
3.
VYZKOUŠEJTE SI VŠE NA JEDNÉ
Z NAŠICH VÝDEJEN RADOSTI
4.
ZAPLAŤTE JEN TO,
CO VÁM SEDNE
zoot_magazin

Časopis ZOOT

Archiv

Management

ladislav-trpak

Ladislav Trpák

Spoluzakladatel a CEO

Zodpovídá za vizi, firemní kulturu, strategii a marketing.
Předchozí zkušenosti: Vybudoval firmu Advertures, jednu z nejúspěšnějších digitálních agentur v ČR (v roce 2008 prodána Ogilvy & Mather). Předtím řídil českou expanzi Jobpilot (v roce 2004 prodána firmě Monster).

oldrich-bajer

Oldřich Bajer

Spoluzakladatel

Zkušenosti: Rock for People a Centrum.cz (prodáno v roce 2007 Warburg Pincus).

petr-ladzov

Petr Ladžov

Spoluzakladatel a CFO

Zodpovědný za finance a provoz. Zkušenosti: Restrukturalizace Societe Generale, investiční bankovnictví v Commerzbank.

Hodnoty

Šířit radost je běh na dlouhou trať. Ale když věříte v to, co děláte, je to ten nejšťastnější běh. ZOOT není jen o prodávání oblečení. Nabízíme našim zákazníkům i zaměstnancům hřiště, na kterém si můžou splnit ta nejtajnější přání.

Optimismus je klíč. Baví nás, co děláme, a milujeme, jak to děláme. Tím pádem si užíváme každý moment našeho života. Šíříme radost směrem k zákazníkům i mezi sebou navzájem.

Týmjako jeden muž (a jedna žena) bojujeme proti stereotypům a každodenní rutině. Naši zaměstnanci nejsou bezchybné stroje, ale lidi s vlastní duší a stylem, kteří se nebojí tvrdé práce.

Energie je to, co nás pohání. Nejlepší myšlenky přijdou mimo pracovní dobu a někdy se zdá, že celý svět leží na našich bedrech. Naštěstí jsme srdcaři a právě z tohoto místa pochází ta nejsilnější energie, která člověka žene kupředu. Dobře to víme a řídíme se tím.

Inovace jsou něčím, v co silně věříme. Přinášet čerstvé impulsy do lidských životů je podle nás velmi důležité. Když něco vymýšlíme a tvoříme, tak máme vždy na paměti, že chceme svět (i sami sebe) posouvat s úsměvem na tváři a dělat to jinak než většina.

Kreativita z nás čiší a žene nás kupředu. Věříme, že různé maličkosti lidi rozesmějí a vytrhnou je z každodennosti, a proto si s nimi každý den dost vyhrajeme. Nakonec, my všichni bychom si měli víc hrát a stále (se) něčím překvapovat. A tak chodíme, tancujeme, zpíváme a kreslíme tak, abychom věci viděli v jiném světle, než se zdají být.

Seznamte se se ZOOTem, omni-channel konceptem, který šíří radost.

Dozorčí rada

oldrich-bajer

Oldřich Bajer

Zkušenosti: Rock for People a Centrum.cz (prodáno v roce 2007 Warburg Pincus).

elbruz-yilmaz

Elbruz Yilmaz

Člen dozorčí rady.

ludek-petala

Ing. Luděk Palata

Člen dozorčí rady.

kamila-rihova

Kamila Říhová

Zodpovědná za nákup.
Zkušenosti: Fashion Days, Fossil.

Výbor pro audit

Stanislav Staněk

Stanislav Staněk je absolventem Vysoké školy ekonomické. Od roku 1991 pracoval 24 let ve velkých auditorských firmách, ve společnosti Deloitte jako partner a director patnáct let vedl audity a další auditorské zakázky. Má také zkušenosti z poradenských projektů v oblasti účetnictví, implementace IFRS či podnikových akvizic. Od roku 2004 je členem volených orgánů Komory auditorů, v období 2012 – 2014 byl jejím viceprezidentem. Je statutárním auditorem a členem britské Association of Chartered Certified Accountants. V současné době působí také ve výborech pro audit společností Raiffeisenbank a NET4GAS.

Ing. Jiří Pelák, Ph.D.

Na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické vystudoval obor účetnictví a finanční řízení podniku, doktorské studium ukončil tamtéž. Půl roku studoval na Copenhagen Business School v Dánsku a půl roku také na St. Marks International College v Austrálii. V současnosti působí na katedře finančního účetnictví a auditingu na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze, je auditorem a prvním viceprezidentem Komory auditorů ČR. Jako metodik byl ve společnosti Global Payments Europe po tři roky odpovědný za řízení reportingu dceřiných společností, konsolidaci a reporting vůči mateřské společnosti. Jako expert zpracovával řadu interpretací Národní účetní rady, aplikačních doložek Komory auditorů ČR a podílel se i na překladech mezinárodních standardů účetního výkaznictví.

Ing. Radko Matyáš

Na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické vystudoval obor účetnictví a finanční řízení podniku. Od roku 2010 do současnosti je partnerem poradenské skupiny CCS Group. Je daňovým poradcem a členem Komory certifikovaných účetních. V poradenské skupině má na starosti nejvýznamnější klienty, účastnil se řady velkých transakcí.

Výdejny radosti