Novinky

Napsali o nás ZOOT zařazen mezi 100 nejinovativnějších světových e-retailerů v roce 2017

15.
Leden
2017

Redakce časopisu Internet Retailer vybírala 100 nejinovativnějších internetových maloobchodníků pro rok 2017. ZOOT byl například spolu německým Zalandem zařazen do kategorie nejzajímavější „Business model“.

Chicago, 7.12.2016 – Každoroční speciální prosincové vydání redakce časopisu Internet Retailer bylo v roce 2016 opět věnováno nejinovantivnějším e-commerce hráčům. Výsledkem byl seznam 100 nejinovantivnějších e-retailerů z celého světa. Cílem je inspirovat online prodejce jak lépe sloužit spotřebitelům prostřednictvím internetu a mobilních technologií a objevovat nové hráče na trhu.

Vybraní malobchodníci jsou rozděleni do celkem sedmi různých kategorií podle toho v čem je jejich business inovativní, ať už se jedná o hybridní model prodeje, špičkové marketingové dovednosti či jiné unikátní webové služby. ZOOT byl díky svému unikátní hybridnímu on/offline modelu zařazen do kategorie „Business model“.

O INTERNET RETAILER®

Internet Retailer Magazine byl založen v březnu 1999. Jako součást Vertical Web Media, soukromé společnosti se sídlem v americkém Chicagu, se soustředí zejména na novinky ze světa e-commerce. S více než 205,000 unikátními měsíčními návštěvníky, patří InternetRetailer.com mezi nejnavštěvovanější mezinárodní webové stránky ve světě e-commerce, sleduijící denní zprávy z průmyslu a poskytující nejrůznější analýzy trhu.

 

Zdroj: http://www.prnewswire.com/news-releases/the-100-most-innovative-e-retailers-to-watch-in-2017-300373950.html

https://www.internetretailer.com/