HODNOTY

ŠÍŘIT RADOST je běh na dlouhou trať. Ale když věříte v to, co děláte, je to ten nejšťastnější běh. ZOOT není jen o prodávání oblečení. Nabízíme našim zákazníkům i zaměstnancům hřiště, na kterém si můžou splnit ta nejtajnější přání.

 

OPTIMISMUS je klíč. Baví nás, co děláme, a milujeme, jak to děláme. Tím pádem si užíváme každý moment našeho života. Šíříme radost směrem k zákazníkům i mezi sebou navzájem.

 

TÝM. Jako jeden muž (a jedna žena) bojujeme proti stereotypům a každodenní rutině. Naši zaměstnanci nejsou bezchybné stroje, ale lidi s vlastní duší a stylem, kteří se nebojí tvrdé práce.

 

ENERGIE je to, co nás pohání. Nejlepší myšlenky přijdou mimo pracovní dobu a někdy se zdá, že celý svět leží na našich bedrech. Naštěstí jsme srdcaři a právě z tohoto místa pochází ta nejsilnější energie, která člověka žene kupředu. Dobře to víme a řídíme se tím.

 

INOVACE jsou něčím, v co silně věříme. Přinášet čerstvé impulsy do lidských životů je podle nás velmi důležité. Když něco vymýšlíme a tvoříme, tak máme vždy na paměti, že chceme svět (i sami sebe) posouvat s úsměvem na tváři a dělat to jinak než většina.

 

KREATIVITA z nás čiší a žene nás kupředu. Věříme, že různé maličkosti lidi rozesmějí a vytrhnou je z každodennosti, a proto si s nimi každý den dost vyhrajeme. Nakonec, my všichni bychom si měli víc hrát a stále (se) něčím překvapovat. A tak chodíme, tancujeme, zpíváme a kreslíme tak, abychom věci viděli v jiném světle, než se zdají být.

 

Seznamte se se ZOOTem, omni-channel konceptem, který šíří radost.

 

 

3